Dům

Důležitým parametrem při užívání domu jsou jeho provozní náklady. Prověřený stavební systém samonosných sendvičových panelů K-KONTROL® společnosti CZECH PAN tvoří základ hrubé stavby. Dřevěná eurookna Slavona mají požadované tepelně-izolační vlastnosti a splňují přísné požadavky pro výstavbu pasivních domů. Navíc je jejich montáž rychlá a jednoduchá. Šetříme tak nejen Váš čas, ale i peníze.Pasivní dům spotřebuje méně než 15kWh/m2 za rok, přičemž současná novostavba běžné produkce spotřebuje až 150kWh/m2 za rok. Tepelné zisky od slunce, lidí a elektrických spotřebičů Vám pohodlně vytopí celý dům po většinu roku.

Bydlením v pasivním domě se může zbavit i některých zdravotních problémů. Vzduchotechnika s rekuperací tepla, která pracuje i v noci, filtruje vzduch a tím ho zbavuje škodlivých nečistot a prachu. Vy tak dýcháte pouze čerstvý vzduch bez pocitu průvanu.

Zařízení kompletního interiéru na míru je praktické s nízkými nároky na údržbu. Používáme trvanlivé materiály, které umí přirozeně stárnout a přitom neztrácejí své vlastnosti a vzhled. Precizní řemeslné zpracování jednotlivých detailů je pro nás stejně důležité jako kvalita celého domu.

Jako poděkování a dárek od nás při předání domu dostanete strom dle Vašeho výběru, který je symbolem našeho pozitivního vztahu k přírodě. V letních měsících Vám poskytne žádoucí stín, zamezí přehřívání fasády a naopak v zimě, když listí opadá, nechá strom paprsky korunou volně proudit a zajistí Vašemu domu bezplatný přísun tepla. Proto na něj nabízíme doživotní záruku.

Počítáme také s variantou, že to nemusí být pouze stromy, které se v průběhu let rozrostou. Proto pro Vás máme hned několik možností, jak lze v budoucnu dům jednoduše a rychle přizpůsobit novým potřebám.

PROČ DŮM SE STROMEM?

  • DOMY SE STROMY jsou navrženy tak, abyste se v nich po celý život cítili pohodlně, svobodně a v souladu s životním prostředím.
  • Rádi pro Vás navrhneme a dodáme doplňkové funkční stavby jakou jsou garáž, kůlna nebo sklad.
  • STROM JAKO DÁREK A NEJVHODNĚJŠÍ ESTETICKÝ DOPLNĚK VÝRAZNĚ PŘISPÍVÁ K CELKOVÉ POZITIVNÍ TEPELNÉ BILANCI DOMU.
  • MOŽNOST RYCHLÉ PROSTOROVÉ VARIABILITY PODLE VAŠICH POTŘEB V PRŮBĚHU ŽIVOTA.
  • ZARUČENÁ RYCHLOST REALIZACE DÍKY PROMYŠLENÉ KONSTRUKCI DOMU A NAŠEMU SPECIÁLNĚ VYŠKOLENÉMU MONTÁŽNÍMU TÝMU.
  • PROVĚŘENÉ KVALITNÍ KONSTRUKČNÍ SYSTÉMY K-KONTROL® A DŘEVĚNÁ EUROOKNA SLAVONA.
  • NÍZKOENERGETICKÉ A PASIVNÍ DOMY I DOPLŇKOVÉ FUNKČNÍ STAVBY JAKOU JSOU GARÁŽ, KŮLNA NEBO SKLAD.